tn2_obrazek_158Realitní Jistota je služba zastupování klienta během nákupu. Můžete si vybrat z našich balíčků, který Vám bude vyhovovat nejvíc. Od cíleného vyhledávání nemovitostí, přes organizaci obchodu, až po kompletní podporu a zajištění stěhování a úklidu zdarma.

Služba je určena pro klienty, kteří chtějí mít při koupi jistotu a nikoli strach o peníze nebo pocit nákupu zajíce v pytli. Hledání bydlení bude radost a  Vaše starosti se stanou naší prací.

balíček cena Každý balíček vždy obsahuje služby předchozího balíčku.
Basic zdarma
 • využití interního softwaru – zařazení do databáze
 • zasílání nových veřejných nabídek

Deluxe

(koupíte v průměru o 5% levněji)

1,5 % z kupní ceny
 • letáková inzerce ve vybrané lokalitě, pravidelně se opakující
 • zařazení do klientského programu neveřejných nabídek (podpultové nemovitosti)
 • zhodnocení stavebně technického stavu
 • podpora při koupi developerského projektu či konzultace při investičním záměru
 • realizace obchodu
 • předání nemovitosti, převedení energií (plyn,elektřina, voda, kanalizace, popelnice)

Superior 

(koupíte v průměru o 5% levněji)

2,5 % z kupní ceny
 • podpultové nemovitosti nejvyšší žádanosti
 • kontrola hospodaření SVJ či BD 
 • zajištení nabídek výhodných hypotečních úvěrů od bankovních ústavů či stavebních spořitelen
 • slevy na pojištění domácnosti, nemovitosti, apod.
 • zvýhodněné poukázky na doprovodné technické expertní služby

* uvedené ceny jsou bez DPH

Proč využít službu Realitní Jistota?

V České republice jsou služby RK využívány především pro prodej nebo pronájem nemovitosti. Avšak nalezení vysněného domova může být stejně problematické, ne-li ještě složitější.Kupující si kromě hledání často zařizuje i veškeré právní postupy ohledně koupě a převodů. Musí řešit potvrzení o bezdlužnosti (nebo by na něj mohly přejít dluhy), musí se dohodnout, kdo uhradí daň a vždy zkontrolovat její úhradu, neboť je ze zákona ručitelem. Důležité je i znát právní stav budovy, pozemků, hospodaření SVJ nebo BD.

A hlavně musí najít onen pěkný byt, dům, nebo pozemek na kterém postaví svůj vysněný domov. 

Na první pohled je nabídek na trhu spousta. Realitní servery přetékají inzeráty, můžete si zadat poptávku a přijde Vám ihned sms o zařazení do datábází, případně rovnou zavolá nějaká RK. Ovšem pokud svůj domov hledáte pečlivě a chcete mít splněné všechny požadavky, najednou narazíte na problém.

Zjistíte, že značná část inzerátů se opakuje, že Vám do mailu chodí nabídky z Bráníka, ačkoli jste caps lockem napsali pouze “Stará Krč” a že když už má ten vyhlédnutý byt okna na jih, tak nemá garáž, a když už má garáž, tak nemá lodžii, a když už má tohle vše tak dům není cihlový, ale je to panelák.

Avšak opravdová rána může přijít, když najdete svůj jižní byt s garáží a lodžií v cihle, a v šest ráno Vám kolem oken sviští náklaďáky, ze stoupaček vypochoduje párek štěnic (kdyby jenom párek…), nebo o půlnoci rozpoutají v nedaleko ležícím rybníce žáby karaoke. V lepším případě jste se zeptali včas prodávajícího, proč byt prodává a hledání začíná nanovo. V horším případě máte klíče v ruce a smíříte se s tím, že nebudete nikdy spát s otevřeným oknem, nebo nasadíte deratizátorskou roušku a dáte se třikrát v měsíci do práce.

Ušetřete si všechny tyto starosti. S námi budete mít jistotu, že naleznete co hledáte. Navíc Vás krok po kroku provedeme obchodem a pomůžeme se stěhováním, úklidem nebo drobnými úpravami v bytě.


Otázka nic nestojí

Foto jistota_150_x_111Zeptejte se mě na víc informací.

Rád Vám uvedené služby vysvětlím.  

Společně vybereme variantu, která Vám bude nejvíce vyhovovat

a najdeme bydlení, které bude splňovat Vaše požadavky.

Služba je určena pro klienty, kteří chtějí mít při koupi jistotu

a nikoli strach o peníze nebo pocit nákupu zajíce v pytli.

Kontaktujte: Ladislav Šturc, 777 114 222, sturc@100reality.cz


Realitní Jistota koupě Basic

S pomocí služby BASIC se dostanete do databáze našich poptávající klientů.


Realitní Jistota koupě Deluxe

Služba DELUXE zahrnuje vše, co je potřeba k úspěšnému obchodu, tedy koupi Vaší nemovitosti. Nemovitost najdeme a prověříme, pomůžeme Vám s financováním a obchod dotáhneme do úplného konce.


Realitní Jistota koupě Superior

S balíčkem SUPERIOR bude hledání bydlení radost,  Vaše starosti se stanou naší prací. Zajistíme bezproblémový obchod, vyřešíme všechny právní záležitosti, vyřídíme vše potřebné, až po organizaci Vašeho stěhování. Navíc od nás dostanete vybrané položky expertních služeb